Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#BLOG

19 Kwi
 KOMENTARZY
, , ,
#Podróże

Krym: Rozdział VII: Prawdziwa Eupatoria

Opublikowane do tej pory wspomnienia z Krymu były niestety wszystkimi, które spisałem. W moim życiu wydarzyło się coś, co przerwało moją pracę i już nigdy nie wróciłem do upamiętniania wydarzeń z tamtych wakacji. Nie martwcie się jednak. Jest ktoś, kto równolegle ze mną spisywał krymskie przygody. Flamboyant. 

#Życie

Przyszłość jest teraz

Jeśli chodzi o czas, możesz być pewien tylko dwóch rzeczy – tego co było i tego co jest.

14 Kwi
 KOMENTARZY
, , ,
#Podróże

Krym: Rozdział VI: Podwójna randka

Nitro wyglądał i mówił, jakby poprzednią noc spędził na koncercie brutal death metalowej kapeli, a gardło przepłukał nitrogliceryną. Flamboyant, który przyszedł z rana do naszego pokoju odpalił fajkę.

11 Kwi
 KOMENTARZY
, , , ,
#Dziennik

24

Przyjęło się, że urodziny to taki dzień w roku, który zmusza do refleksji. Nad osiągniętymi celami, jak i tymi do osiągnięcia. Nad przyszłością. Tak myślę i myślę, ale tylko jedno przychodzi mi dziś do głowy: stara dupa ze mnie.

10 Kwi
 KOMENTARZY
, ,
#Dziennik

Typowe zimowe smuty

Z tego wpisu nie dowiesz się, w jaki sposób skutecznie zostać astronautą. Nie sprzedam Ci też magicznego sposobu na rozpoznanie kalafiora modyfikowanego od zwykłego, ani nie wyjaśnię dlaczego, mimo że minęła jedna trzecia kwietnia, za oknem wciąż sypie śnieg.

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.