Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#BLOG

02 Kwi
 KOMENTARZY
,
#Relacje

Nie możesz być niepotrzebujący, gdy potrzebujesz

Wydawałoby się, że jest to prawda oczywista. Wystarczy jednak rzucić okiem na porady, jakie są na okrągło sprzedawane facetom, by stwierdzić, że jednak nie dla wszystkich.

30 Mar
 KOMENTARZY
, , ,
#Podróże

Krym: Rozdział V: Farewell to Buhaj

Około siódmej rano zaczął się na podwórku ruch. Co chwila ktoś przechodził pod moim oknem. Słyszałem przytłumione rozmowy ale nie rozumiałem słów. W końcu otworzyłem jedno oko i zobaczyłem, że pod moim oknem przeszedł Silnoręki. Chwilę po nim mignął na sekundę Buhaj i Zgrzewacz. Wszyscy byli ubrani jak na miasto i rozbudzeni.

27 Mar
 KOMENTARZY
, , ,
#Życie

Sztuka świadomego śnienia

Sny są niesamowite. Dają nieograniczone możliwości rozwoju akcji i pozwalają poczuć dosłownie każdą ludzką emocję. Najczęściej jednak, mimo że utkana snem rzeczywistość jest tak bardzo realna, a wydarzenia tak ekscytujące, nie mamy wpływu na rozwój wypadków. Najwyższy czas przestać obserwować i przesiąść się na fotel reżysera. Co Ty na to?

23 Mar
 KOMENTARZY
, , , ,
#Podróże

Krym: Rozdział III: Amsterdamska hipotetówa

Wstałem rano o piętnastej. Chłopaki już dawno byli na nogach, odwiedzili bazarek i sklep. Wkrótce pojechaliśmy na plażę. Byłem w wodzie z Pawłem. Nagle naszła nas głupawka. Zacząłem zachowywać się jak upośledzony.

22 Mar
 KOMENTARZY
, , ,
#Życie

Bądź swoim autorytetem

Dziś gościnnie na blogu zawitał Paz, który opowie Wam o niezwykle ważnym elemencie rozwoju osobistego – elemencie, o którym zazwyczaj się nie mówi, a który jest kluczowym składnikiem zdrowego podejścia do życia i wyznacznikiem sukcesu. Miłej lektury.

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.