Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#szczerosc

#Dziennik

Wychodząc naprzeciw burzy 2

Cześć

13 Mar
 KOMENTARZY
, , , , ,
#Dziennik#Relacje

Już wiem, KIM jesteś

Jeśli masz wrażenie, że piszę te słowa wprost do Ciebie, to dlatego, że tak jest. Nie odpuściłabyś kolejnej okazji do tego, by o sobie poczytać, wiem. Podekscytowana, uważnie zjadasz wzrokiem kolejne wyrazy. Mogę sobie jedynie wyobrazić, jak bardzo dowartościowały Cię poprzednie wpisy, pozwalając wygodniej umościć się na tronie. Jest tylko jeden problem, droga Księżniczko.

Twój tron ma podpiłowaną nogę i w każdej chwili może się rozlecieć.

#Relacje

Dlaczego moja żona nie będzie Polką?

Ostatnio na fanpage odświeżyłem wpis „Dlaczego moja żona będzie Ukrainką”. Zrobiłem to z dwóch powodów.

#Relacje

Rycerz na białym koniu istnieje i ma Cię w dupie

Ostatnio wszyscy piszą o tym, że prawdziwi faceci wyginęli. Ze spiździeliśmy, że jesteśmy frajerami i nie potrafimy nawet zrobić sobie kanapek – co dopiero mówić o jakimś sensowym podrywie. Basie, Kasie i Asie (te, których jeszcze nie zablokowałem) zalewają mi fejsa odnośnikami do różnych artykułów wytykających męską niekompetencję, dodając wojownicze podpisy: “No właśnie!”, “Sto procent racji!1”, “Muwi prawde”. Tym samym stwierdzam, że nadszedł czas na chwilę szczerości i naprostowanie kilku kwestii.

02 Lis
 KOMENTARZY
, , ,
#Relacje

Pancerz

Chcesz, czy nie – nosisz go. Mimo niewygody i faktu, że czasem uwiera. To kwestia zdrowego rozsądku. A przynajmniej tak sobie to tłumaczysz.

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.