Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#zwiazki

23 Kwi
 KOMENTARZY
, , , ,
#Relacje

Seksualny cyrk, czyli dlaczego zachowujemy się jak idioci

Wiecie, od długiego czasu żyję w bańce informacyjnej. Wszyscy znajomi, na których mi zależy i z którymi utrzymuję kontakt wiedzą, czym się zajmuję. Większość z nich ma zdrowe przekonania na temat życia, biznesu i relacji damsko-męskich, bo własnie takimi ludźmi chcę się otaczać.

#Życie

Wiecznie podlany kwiatek

Przestań się oszukiwać. Karmić iluzją i wmawiać sobie, że kiedyś nadejdzie dzień, w którym będziesz kompletny. Nie ma czegoś takiego, jak permanentna kompletność. Popkultura Ci nakłamała. Te wszystkie filmy z happy endem. Cukierkowate książki i bajki, które rodzice opowiadali Ci do poduszki. Gonisz zjawę, zrozum to wreszcie.

#Dziennik

Spotkajmy się głębiej

Przeraża mnie, jak głęboko można zejść w każde zjawisko.

#Dziennik

Nie daj się wykastrować

„Jak nie wejść pod pantofel?” To pytanie, które zadałby sobie każdy zdrowy na umyśle facet wchodząc w związek… gdyby tylko potrafił wtedy trzeźwo myśleć.

#Relacje

Czy kobiety śnią o niegrzecznych chłopcach?

Jako faceci żyjemy w świecie, w którym seks jest nagrodą, istną marchewką na kiju, podczas gdy kobiety wydzielają ten skarb wedle uznania, za dobre sprawowanie. Uczeni jesteśmy, by kobiety szanować, spełniać każdą zachciankę, zawsze potakiwać, a swoją kreatywnością w aranżowaniu kolejnych randek prześcigać samego Casanovę. Domyślać się w mig, o co tym razem chodzi naszej lubej, dlaczego z niezadowoleniem tupie nóżką i robi minę co najmniej tak kwaśną, jak gdyby nikt nie chciał lajkować jej nowej fotki z dzióbkiem na fejsie.

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.