Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#BLOG

16 Cze
 KOMENTARZY
, , ,
#Dziennik

2m+k

(…) Było to coś nowego, ekscytującego. Podniecającego i niepokojącego jednocześnie. Zakazany owoc, którego musiałem skosztować (…)

13 Cze
 KOMENTARZY
, , ,
#Relacje

Czy rzeczywiście musisz zabierać je na szybkie randki?

Wśród facetów zaczepiających kobiety w dzień przyjęło się, że krótkie, kilkuminutowe podejścia zakończone wzięciem numeru są ‚be’ i lepiej jest jak najwięcej czasu spędzić z nowo poznaną dziewczyną, by mieć później rezultat w postaci randki.

10 Cze
 KOMENTARZY
,
#Podróże

Krym: Rozdział XIII: Złomowanie II

Weszliśmy do klubu Amsterdam. Była późna poniedziałkowa noc, ale najwidoczniej ludzie przebywający w kurortach szczerze pierdolą to, czy jest poniedziałek czy piątek i bawią się każdego dnia tak samo. Obserwowałem kobiety tańczące na parkiecie i wciąż spoglądałem na nie z lekkim niedowierzaniem. Nie uważam, żeby rodzące się na Ukrainie dziewczyny były choć trochę piękniejsze niż kobiety pochodzące z Polski [polemizowałbym – dop. Vincent]. Powiedziałbym po prostu, że ukraińskim kobietom się jeszcze choć trochę chce i znacznie więcej tamtejszych dziewcząt stara się być najpiękniejszą wersją samej siebie. W Polsce, odnoszę czasem wrażenie, że niektórym dupom jest już wszystko jedno. I tak znajdą jakiegoś frajera. 

08 Cze
 KOMENTARZY
, , , ,
#Kultura

Wstyd

Idąc do kina na „Wstyd”, nie miałem pojęcia co to za film. Nie widziałem zwiastunu, znałem tylko tytuł. Gdy w jednej z pierwszych scen zobaczyłem Michaela Fassbendera (“Bękarty wojny”), wiedziałem, że będzie bardzo dobrze. Pomyliłem się. Było dużo, dużo lepiej.

03 Cze
 KOMENTARZY
, ,
#Relacje

Oral: pięć grzechów głównych

To było nasze drugie spotkanie. Zrobiła nam kawę. Siedzieliśmy obok siebie na łóżku, a powietrze gęstniało z każdą sekundą. Zamknij faceta i kobietę w jednym pokoju. Włącz stoper. Czekaj, aż zaczną się bzykać.

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.