Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#BLOG

14 Kwi
 KOMENTARZY
, , ,
#Podróże

Krym: Rozdział VI: Podwójna randka

Nitro wyglądał i mówił, jakby poprzednią noc spędził na koncercie brutal death metalowej kapeli, a gardło przepłukał nitrogliceryną. Flamboyant, który przyszedł z rana do naszego pokoju odpalił fajkę.

11 Kwi
 KOMENTARZY
, , , ,
#Dziennik

24

Przyjęło się, że urodziny to taki dzień w roku, który zmusza do refleksji. Nad osiągniętymi celami, jak i tymi do osiągnięcia. Nad przyszłością. Tak myślę i myślę, ale tylko jedno przychodzi mi dziś do głowy: stara dupa ze mnie.

10 Kwi
 KOMENTARZY
, ,
#Dziennik

Typowe zimowe smuty

Z tego wpisu nie dowiesz się, w jaki sposób skutecznie zostać astronautą. Nie sprzedam Ci też magicznego sposobu na rozpoznanie kalafiora modyfikowanego od zwykłego, ani nie wyjaśnię dlaczego, mimo że minęła jedna trzecia kwietnia, za oknem wciąż sypie śnieg.

06 Kwi
 KOMENTARZY
, ,
#Podróże

Krym: Rozdział V: I will be here

Tego dnia fale były monstrualne. Nie dało się ustać w wodzie, linia brzegowa została przesunięta, a ludzie pouciekali z kocami w głąb plaży.

04 Kwi
 KOMENTARZY
, ,
#Dziennik

Zostałem wykorzystany

Wchodzę do klubu z Pawłem. Jest sporo ludzi, ale to nie to, czego oczekiwałem po jednej z pierwszych imprez po poście, który totalnie zmiażdżył życie nocne w Białymstoku. Przechadzam się na drugi parkiet w poszukiwaniu znajomych. Znajduję Radka i Nitro, przesiadamy się do większego stolika. Po chwili dołączają do nas koleżanki. Rozmawiamy, śmiejemy się. Dawno się wszyscy razem nie widzieliśmy. W końcu przychodzi czas, by wyruszyć na parkiet. Po drodze zgarniam zaczepny kontakt wzrokowy od wysokiej szatynki. Odwracam się. To samo. Uśmiecham się, ona leciutko unosi kąciki ust i odwraca wzrok w momencie, gdy obejmuje ją jej chłopak.

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

Przetrzyj swoją szybę

No hej

Linie pęknięć

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.