Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#BLOG

23 Mar
 KOMENTARZY
, , , ,
#Podróże

Krym: Rozdział III: Amsterdamska hipotetówa

Wstałem rano o piętnastej. Chłopaki już dawno byli na nogach, odwiedzili bazarek i sklep. Wkrótce pojechaliśmy na plażę. Byłem w wodzie z Pawłem. Nagle naszła nas głupawka. Zacząłem zachowywać się jak upośledzony.

22 Mar
 KOMENTARZY
, , ,
#Życie

Bądź swoim autorytetem

Dziś gościnnie na blogu zawitał Paz, który opowie Wam o niezwykle ważnym elemencie rozwoju osobistego – elemencie, o którym zazwyczaj się nie mówi, a który jest kluczowym składnikiem zdrowego podejścia do życia i wyznacznikiem sukcesu. Miłej lektury.

20 Mar
 KOMENTARZY
, , ,
#Dziennik

Przepis na zrujnowany wieczór

Weźmiesz dwie białorusinki. Jedną blondynkę, drugą brunetkę. Pamiętaj, by wybrać te podpite, w których kiełkuje zazdrość i gotuje się żółć. Dobrze, jeśli któraś z nich czuje do Ciebie żal. Umieść je w klubie, do którego wybierasz się tej nocy ze swoją wybranką. Zrujnowany wieczór gwarantowany.

#Relacje

Kalibracja

Posiadane przez nas umiejętności nie zawsze oznaczają sukces. Trzeba jeszcze wiedzieć, w jaki sposób je odpowiednio wykorzystać, by osiągnąć zamierzony cel. Możesz świetnie ogarniać dziewczyny, ale marnować wiele sytuacji przez brak odpowiedniej kalibracji. Czasem mniej znaczy więcej, a zwykle jest tak, że nasze działania przypominają strzelanie z armaty do mrówek.

16 Mar
 KOMENTARZY
, , ,
#Podróże

Krym: Rozdział II: Kolaż

Obudziłem się rano o dwunastej. Moją uwagę przykuł dziwny ślad na brzuchu. A tak. Czarnulka i jej ostre ząbki. Mam wrażliwą skórę, można po niej pisać, a ślady będą widoczne jeszcze długi czas. 

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.