Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#film

#Dziennik#Życie

Czy zagrasz we własnym filmie?

Życie, które nie jest filmem nudzi. Bycie sobą bez poczucia, że jesteś gwiazdą własnego filmu to przeciętność. Nie o to chodzi.

#Relacje

Rycerz na białym koniu istnieje i ma Cię w dupie

Ostatnio wszyscy piszą o tym, że prawdziwi faceci wyginęli. Ze spiździeliśmy, że jesteśmy frajerami i nie potrafimy nawet zrobić sobie kanapek – co dopiero mówić o jakimś sensowym podrywie. Basie, Kasie i Asie (te, których jeszcze nie zablokowałem) zalewają mi fejsa odnośnikami do różnych artykułów wytykających męską niekompetencję, dodając wojownicze podpisy: “No właśnie!”, “Sto procent racji!1”, “Muwi prawde”. Tym samym stwierdzam, że nadszedł czas na chwilę szczerości i naprostowanie kilku kwestii.

08 Cze
 KOMENTARZY
, , , ,
#Kultura

Wstyd

Idąc do kina na „Wstyd”, nie miałem pojęcia co to za film. Nie widziałem zwiastunu, znałem tylko tytuł. Gdy w jednej z pierwszych scen zobaczyłem Michaela Fassbendera (“Bękarty wojny”), wiedziałem, że będzie bardzo dobrze. Pomyliłem się. Było dużo, dużo lepiej.

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

30

0

(Nie)zwykły poniedziałek

0

Przetrzyj swoją szybę

0

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.