Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#medytacja

28 lut
 KOMENTARZY 10
, , ,
#Dziennik

No hej

Pomyślałem, że powiem Ci, co u mnie słychać.

#Dziennik

Poranne rytuały, czyli jak wejść w dzień z buta

Zostałem fanem porannych rytuałów. Wiem, że fajnie jest z rana się powyciągać i scrollować w nieskończoność fejsa w telefonie, sprawdzać wszystkie kompletnie bezużyteczne i pozbawione jakiejkolwiek wartości powiadomienia. Teraz wiem też, że jeszcze fajniej jest zacząć dzień konkretnie i w taki sposób, by podbić swoją efektywność i samopoczucie.

#Dziennik#Życie

Dryfując w otchłani

Rozbieram się i biorę dokładny prysznic. Co chwilę spoglądam na uchylone drzwi kabiny i niebieskie światło rozlewające się na posadzce. Jestem podekscytowany.

13 gru
 KOMENTARZY
, , ,
#Relacje#Życie

Przemyśl swoje życie

Każdy kolejny dzień sprawia, że coraz szerzej otwieram oczy. Patrzę na zwykłe rzeczy zupełnie inaczej niż do tej pory. Myślę, że jest to proces uczenia się tego, jakie życie jest na prawdę, odrzucając wgrany od dziecka system. Gdy skupiasz się na absolutnych fundamentach, zdajesz sobie sprawę z tego, co jest w życiu ważne, co jest jedynie dodatkiem, a co zbędnym śmieciem, przeżytkiem, którego nie potrzebujesz i który możesz odrzucić, jak zbędny balast.

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

30

10

(Nie)zwykły poniedziałek

10

Przetrzyj swoją szybę

10

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.