Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#płonąc w atmosferze

#Dziennik

Wychodząc naprzeciw burzy 2

Cześć

07 maja
 KOMENTARZY
, , ,
#Dziennik

Płonąc w atmosferze – jak książka mogłaby wyglądać?

Nadszedł maj, a w maju świętujemy wydanie mojej pierwszej książki, która już wkrótce skończy roczek. Dokładnie za 4 dni, bo 11 maja uruchomiłem przedsprzedaż. I tak, rok temu o tej porze słońce świeciło już mocno i dało się wypić piwo na kocu…

#Dziennik

Twarde lądowanie

Wróciłem z Filipin i nie było to miękkie lądowanie. Z ciepłego, przyjaznego i pozytywnego miejsca rzucony zostałem w minusowe temperatury, puste ulice i jesienno-zimowe humorki napotykanych ludzi. Na dodatek, ktoś wyłączył Słońce. Dość powiedzieć, że już jestem chory i jak każdy dorosły mężczyzna przy przeziębieniu, z trudem odpycham myśli samobójcze.

11 Cze
 KOMENTARZY
, ,
#Relacje

Płonąc w atmosferze – premiera plus opinie

Wczoraj miała miejsce oficjalna premiera mojej książki, więc dziś o tym informuję. Bez szampana, truskawek i konfetti, bo to już było. Zamiast tego mam dla Was garść insightów oraz kilka opinii.

#Dziennik

Płonąc w atmosferze. Przedsprzedaż.

16 lutego 2013 roku napisałem pierwszy post na tym blogu. Od tamtej pory popełniłem grubo ponad 200 wpisów, w których dzieliłem się z Wami moim doświadczeniem i osobistymi historiami. Towarzyszyliście mi w radosnych chwilach, ale też dopingowaliście w tych najcięższych. Byliście ze mną na dobre i na złe, nie zapomnę tego nigdy. Przeprowadziłem też dziesiątki szkoleń, w trakcie których dawałem z siebie wszystko – pomagając facetom stać się najlepszą wersją siebie.

Pokazałem Wam scenę. Dziś zapraszam Was na backstage.

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

30

0

(Nie)zwykły poniedziałek

0

Przetrzyj swoją szybę

0

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.