Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#zwiazek

#Relacje

Jak nie ranić kobiet? Zostać gejem

Takie kruche, niewinne i czułe…

#Relacje

Kiedy związku naprawić się nie da

Bardzo często otrzymuję maile od kobiet spragnionych porady. Mam wrażenie, że widzą we mnie takiego tatę, który przyjdzie i sklei połamaną lalkę Kena, pogłaszcze po główce i zapewni, że wszystko będzie dobrze. Niestety, rzeczywistość wygląda nieco inaczej – czasem lalki nie da się naprawić. Wtedy mówię o tym prosto z mostu, bo wychodzę z założenia, że bolesna prawda jest lepsza od niezdatnej się do użytku karykatury zabawki owiniętej taśmą klejącą.

27 Kwi
 KOMENTARZY
, , , , , , ,
#Relacje

Chodzi o to, by grać w jednej drużynie

Tymczasem codziennie setki facetów przedziera się przez zasieki kobiet i daje się wciągać w głupie gierki – tylko dlatego, że laski gdzieś przeczytały, że po pierwsze muszą być trudne, a po drugie do zdobycia.

26 Sty
 KOMENTARZY
, , ,
#Relacje

Wszystkie jesteście takie same

Nie ważne, jak inteligentna jest dziewczyna, z którą się spotykasz, bo jest jedna płaszczyzna relacji, na której każda kobieta zachowuje się identycznie głupio.


Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

30

(Nie)zwykły poniedziałek

Przetrzyj swoją szybę

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.