Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.
16 Lut
 KOMENTARZY
, ,
#Dziennik

Dobrze, że jesteś

Niezależnie od tego, czy trafiłeś na tego bloga z polecenia, przez odnośnik z forum czy po prostu buszując w internecie – witam Cię serdecznie.

 

Skoro wymieniliśmy już słodkości przejdźmy do najważniejszego z pytań – o czym będzie można tu przeczytać?

 

Jest to blog o mnie. O moim życiu, poglądach, zainteresowaniach, przygodach. O tym, co mnie napędza, daje pozytywnego kopa, ale też o tym, czego nie lubię. Miejsce to będzie również przedłużeniem mojego dziennika, który prowadziłem na (wiadomo jakim) forum. W przyszłości pojawią się tu także fotorelacje z miejsc, które odwiedzam, będę tu także publikował moje opowiadania. Przerzucę tu też moje ciekawsze wypowiedzi z dziennika.

 

Blog jest mój i panują tu moje zasady.

 

Szanuję moich czytelników, ale żeby szacunek miał sens, musi działać w obie strony. Dlatego uważnie zapoznaj się z poniższymi punktami:

 

1. Na blogu panuje całkowity zakaz używania słownictwa z tzw. „społeczności”. Oznacza to, że pocałunek jest pocałunkiem, a „KC” to skrót od „kocham cię”. Seks to seks, a nie „FC”. Kobieta jest kobietą, a HB to ołówek. Jeśli myślisz inaczej, to najwyższa pora byś się tych banialuków oduczył.

 

2. Nie mam nic do wulgaryzmów, sam przeklinam, ale co za dużo to niezdrowo.

 

3. Lubię komentarze, więc jeśli po przeczytaniu wpisu masz ochotę podzielić się swoimi przemyśleniami – zrób to.

 

4. Jeśli wszedłeś tu tylko po to, by wyładować na kimś swoje kompleksy to idź zrzuć napięcie gdzieś indziej. Na przykład do zlewu.

 

 

Zasady wkrótce wywieszę na oddzielnej podstronie.

 

Tyle słowem wstępu. Życzę przyjemnego pobytu i miłej lektury.

 

Do przeczytania!

 

comments powered by Disqus

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

30

(Nie)zwykły poniedziałek

Przetrzyj swoją szybę

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.