Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.
21 Mar
 KOMENTARZY
, , , ,
#Relacje

Podstawy seksualnego napięcia

Wszystko, czego potrzebujesz do tego, by uwieść kobietę już jest w Tobie. Problem polega na tym, że wielu mężczyzn wstydzi się okazać bezpośrednią intencję seksualną – która przecież jest podstawą udanej interakcji.

O tym, jak kobieta Cię postrzega decyduje to, czy porozumiewasz się z nią na linii mężczyzna-kobieta (seksualność), czy kolega-koleżanka (przyjaźń). W pierwszym przypadku stajesz się potencjalnym partnerem seksualnym. W drugim? Kolejnym facetem bez penisa.

Koncept omówiony w dzisiejszym video działa, ALE wtedy, gdy jesteś obecny. Tu, teraz. Nie odpływasz myślami do tego, co za chwilę zrobisz – jak ją dotkniesz, gdzie zabierzesz. Zanurzasz się w interakcji i pozwalasz biologii zrobić resztę.

Oczywiście, seksualne napięcie to nie wszystko. Jest dużo innych, równie ważnych czynników, które mają wpływ na to, jak dalej rozwinie się znajomość. Nie można jechać tylko na okazaniu intencji, olewając przy tym całą resztę – to ślepa uliczka. Jednak rzeczywistość pokazuje, że możesz perfekcyjnie wykonywać każdy inny element interakcji, ale jeśli brakuje seksualności – ostatecznie skończysz z niczym.

To tak, jak próbować pojechać autem, które ma pusty bak.

 

Zapraszam do obejrzenia wideo na ten temat, które całkiem przypadkowo nagrałem na starówce:

comments powered by Disqus

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

30

(Nie)zwykły poniedziałek

Przetrzyj swoją szybę

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.