Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.
#Relacje

Porozmawiajmy na żywo!

Na samym wstępie zaznaczam, że propozycja skierowana jest do męskiej części Czytelników. Dziewczyny na spotkanie autorskie będą musiały jeszcze jakiś czas poczekać:)

Krótko i na temat: w lutym odwiedzę następujące miasta:

Wrocław 09.02

Poznań 16.02

Kraków 23.02

W każdym z nich poprowadzę wykłady na temat tego, jak stać się atrakcyjnym mężczyzną, który wie, czego chce, łapie życie za jaja i dąży do stania się najlepszą możliwą wersją siebie.

Pierwsza edycja IU Nights okazała się być OGROMNYM sukcesem: przeszkoliłem wtedy dokładnie 112 osób z całej Polski, a o jakości konferencji może świadczyć już sam fakt, że do dzisiejszego dnia średnio raz w tygodniu otrzymuję zapytanie o powtórzenie tamtego eventu.

Jeśli jesteś po lekturze mojej książki “Płonąc w atmosferze” i żałujesz, że nie była ona poradnikiem – obecność na konferencji Ci wszystko wynagrodzi. Moje wykłady wypchane są po brzegi wiedzą, do której dochodziłem latami. Te wnioski pozwoliły mi:

Po pierwsze drastycznie szybko się zmienić z niepewnego siebie, zakompleksionego frajera w atrakcyjnego mężczyznę – który zaczął odnosić niesamowite sukcesy w relacjach damsko-męskich.

Po drugie, od wielu lat regularnie powtarzać ten proces na facetach, którzy przychodzą do mnie na szkolenia.

Kliknij, by odebrać swoją wejściówkę.

Głównym założeniem IU Nights jest dostarczyć Ci maksymalnie praktyczną wiedzę w najkrótszym możliwym czasie oraz absurdalnie niskiej cenie. Jeśli chcesz zacząć się zmieniać na poważnie i bez kompromisów, to najwyższa pora, by wstać sprzed komputera i pojawić się na jednym z trzech przygotowanych eventów. Każdy z nich oferuje nie tylko nasze wystąpienia, ale przede wszystkim możliwość poznania innych ambitnych, głodnych życia ludzi, którzy tak jak Ty chcą od życia czegoś więcej.

Konferencja IU Nights to:

  • Skuteczna, najwyższej jakości wiedza wielokrotnie sprawdzona w prawdziwym życiu
  • Praktyczny, niepublikowany nigdzie wcześniej materiał zaprogramowany w taki sposób, byś mógł wykorzystać go od razu po zakończeniu naszego spotkania
  • Praca nad największymi problemami dotykającymi każdego faceta, takimi jak: brak pewności siebie, lęk przed podejściem do nieznajomej kobiety, o czym i jak rozmawiać oraz w jaki sposób budować z kobietą niewymuszoną seksualność (tworzyć magiczną “chemię”)

 

Konferencje poprowadzę razem z Festem (czyli najbardziej kompetentnym trenerem relacji damsko-męskich, jakiego poznałem w życiu), w ramach naszej firmy szkoleniowej Instynktowne Uwodzenie.

 

To jedyna w swoim rodzaju okazja, by spotkać się na żywo. Nie ma na co czekać, wejściówkę odbierzesz pod tym adresem:

http://instynktowneuwodzenie.pl/nights/

 

UWAGA: Ilość miejsc ściśle ograniczona, do 30 osób na jeden event. Kto pierwszy, ten lepszy.

 

Bardzo miło jest mi zakończyć ten wpis prostym, aczkolwiek wymownym: do zobaczenia 🙂

 

comments powered by Disqus

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

30

(Nie)zwykły poniedziałek

Przetrzyj swoją szybę

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.